Siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów wróciły do gry
access_time 2020-11-26 08:18:00
W środę, po blisko miesięcznej przerwie na parkiet powróciły siatkarki Grupy Azoty Roleski PWSZ Tarnów. Podejmowały we własnej hali zajmującą ostatnią lokatę w ligowej tabeli drużynę Olimpii Jawor.

Gospodynie były faworytkami tego spotkania, zespół Olimpii w rozgrywkach I ligi zanotował na swym koncie dopiero jeden punkt. Waleczne siatkarki gości wysoko postawiły poprzeczkę. Tarnowianki rozpoczęły od prowadzenia, jednak zawodniczki Jaworu szybko doprowadziły do remisu i po skutecznych atakach odskoczyły na kilka punktów.  Konsekwentnie wykorzystywały lekkie rozluźnienie w tarnowskich szeregach i rozstrzygnęły tę partię na swoją korzyść, wygrywając 20:25.

W kolejnych częściach gra obydwu drużyn falowała, jednak to tarnowianki były górą w trzech kolejnych setach i ostatecznie zwyciężyły 3:1, notując na swoim koncie 3 punkty.

Kolejny mecz siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów rozegrają w najbliższy piątek we własnej hali z drużyną Uni Opole.

MVP spotkania została Ewa Bimkiewicz.

Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów – Olimpia Jawor 3:1 (20:25, 25:15, 25:23, 25:18).