Trwa dobra passa tarnowskich koszykarek
access_time 2020-11-08 08:37:00
W szóstej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet drużyna MKS Pałac Młodzieży Tarnów podejmowała we własnej hali zespół MLKS-MOS Rzeszów.

Tarnowianki dominowały od początku spotkania, w zespole gospodyń perfekcyjnie działały wszystkie elementy koszykarskiego rzemiosła. Koszykarki Pałacu świetnie prezentowały się zarówno w ataku jak i w obronie. Pierwszą kwartę wygrały zdecydowanie 21:8. W drugiej tarnowianki pozwoliły sobie na chwile słabości, którą wykorzystały rzeszowianki, wygrywając 13:17. Kolejne partie to zdecydowana przewaga gospodyń, które wygrały dwie kolejne kwarty i tym samym całe spotkanie zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Krzysztofa Wawrzonka 69:35.

Kolejny mecz koszykarki Pałacu rozegrają już za tydzień. We własnej hali zmierzą się z zespołem MOSiR Bochnia.

MKS PM Tarnów - MLKS-MOS Rzeszów 69:35 (21:8, 13:17, 20:7, 15:3).

MKS PM: Magdalena Maksymowicz 15 (1x3), Kinga Jaworska 15, Paulina Liszka 12 (1x3), Gabriela Ramian 7, Kornelia Jaworska 6, Debora Sajdak-Malec 6, Katarzyna Śmiertka 4, Barbara Śmiertka 2, Gabriela Wajda 2, Sylwia Słowik, Aleksandra Kopacz.