Koncert Basi Kawy [KONKURS - do wygrania płyta]
access_time 2019-05-16 07:46:00
W piątek, 17 maja o godz. 20:00 w restauracji Stara Łaźnia odbędzie się koncert Basi Kawy, wokalistki, autorki tekstów, kompozytorki i skrzypaczki, grającej na specjalnie dla niej skonstruowanych 5-strunowych skrzypcach elektrycznych z USA. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Koncert Basi Kawy w duecie z Hubertem Baumannem (gitara) odbędzie się w ramach trasy koncertowej promującej nową płytę „Zdobyłeś”.

W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza popu, softrocka i bluesa oraz znane covery (m.in. Bovska, Margaret, Jopek, Lindsey Stirling, Mrozu). W 2013 r. Basia Kawa wydała ze swoim zespołem pierwszą płytę „Małe szczęście” zawierającą 11 autorskich piosenek, z którą koncertowała m.in. podczas Witamina Jazz Festiwalu w Sandomierzu czy na Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Występowała m.in. w TVP 1, TVP Polonia, TVP3 Lublin, TVP3 Rzeszów, Radio Wawa, Radio Gdańsk, Polskie Radio Katowice, Polskie Radio Lublin. Dostępna od listopada 2018 r. druga płyta „Zdobyłeś” zawiera 11 autorskich piosenek w języku polskim.

UWAGA KONKURS!

Co powiecie na płytę Basi Kawy? Mamy dla Was jeden egzemplarz. Trafi on do jednej z osób, które zostawią swoje zgłoszenie w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Fanpage'u. Macie czas do piątku (17.05), do godziny 10:00.

Powodzenia!

Komentarze...