Koncert "Śpiewamy Polskie Piosenki"
access_time 2019-03-14 04:25:00
Centrum Sztuki Mościce zaprasza na występ utalentowanych studentów Wydziału Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Tego wieczoru na scenie sali widowiskowej zabrzmią największe przeboje znanych wykonawców: Anny Jantar, Andrzeja Zauchy, Gorana Bregovica i Moniki Brodki. Koncert odbędzie się 29 marca o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Jazz i muzyka rozrywkowa jest stosunkowo nowym kierunkiem obecnym na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego od 4 lat. Klasa wykonawstwa wokalnego pod kierownictwem trójki znakomitych wykładowców: Olgi Boczar, Ewy Niewdana-Hady oraz Przemysława Kleczkowskiego, skupia wielu uzdolnionych wokalistów.

Rzeszowscy studenci wokalistyki zaprezentują utwory z repertuaru polskich kompozytorów i autorów tekstów przy akompaniamencie kolegów z klasy instrumentalnej tej samej uczelni. Koncepcją koncertu jest promocja dorobku artystycznego polskich wykonawców. Program „Śpiewamy Polskie Piosenki” zawiera zarówno kompozycje współczesne, jak i te nieco starsze. Słuchacze mają niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie utwory takie jak "Kiedy umrę kochany", "Umówmy się na stare lata", "Do diabła z przysłowiami" czy "Zakochaj się". Występ studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego w Tarnowie to kolejne przedsięwzięcie, które jest efektem podpisanego porozumienia o współpracy pomiędzy Centrum Sztuki Mościce, a rzeszowskim Wydziałem Muzyki. 

Centrum Sztuki Mościce
29 marca 2019 r. godz. 18.00 Sala widowiskowa
Cena biletu: 15 zł (normalny), 10 zł (ulgowy) 

Sprzedaż biletów: on-line: www.csm.tarnow.pl i Kasa CSM
ul. Traugutta 1, 33 -101 Tarnów
tel. 14 633 46 04     

Komentarze...