Przegrana koszykarek MKS PM "Be ComplEat" Tarnów
access_time 2018-12-24 08:11:00
W dwunastej kolejce spotkań o mistrzostwo II ligi koszykówki kobiet zespół MKS PM "Be ComplEat" Tarnów podejmował przed własną publicznością drużynę Contimax MOSiR Bochnia.

W pierwszej rundzie rozgrywek tarnowianki pewnie pokonały zespół z Bochni 80:73. Gospodynie dość słabo zaprezentowały się w rewanżowym meczu. Od pierwszych minut zawodziła skuteczność, zawodniczki popełniały bardzo dużo błędów własnych, co przełożyło się na przegraną w pierwszej kwarcie 13:21. Druga kwarta była zdecydowanie lepsza w wykonaniu tarnowianek, które wygrały ją 19:12. W trzeciej i czwartej części spotkania dominował zespół gości, który pokonał gospodynie 20:26 i 12:15, a tym samym rozstrzygnął końcowy wynik spotkania na swoją korzyść 64:74.

Koszykarki MKS PM „BeComplEat” z dorobkiem 19 punktów zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie rozegrają 5 stycznia o godzinie 15:00 w hali przy ul. Gumniskiej  z MLKS-MOS Rzeszów.

MKS PM "Be ComplEat" Tarnów - Contimax MOSiR Bochnia 64:74 (13:21, 19:12, 20:26, 12:15)

Debora Sajdak 16, Alina Kłosowicz 10, Natalia Malaga 9, Sylwia Siedlik 8, Madzia Kuraś 8, Madzia Maksymowicz 5, Kinga Wilk 5, Paulina Liszka 3, Michalina Gołębiowska, Dagmara Sutkowska, Oliwia Węglarz, Weronika Węglarz.