Od soboty czynne lodowisko przy ul.Wojska Polskiego
access_time 2018-11-23 09:11:00
Od najbliższej soboty, 24 listopada korzystać będzie można z zadaszonego, sztucznie mrożonego lodowiska Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Wojska Polskiego. Lodowisko czynne będzie w godzinach: 10 – 20.45, z przerwą od 15 do 15.45, przeznaczoną na czyszczenie lodu.

Opłata za czterdziestopięciominutową tercję – rozpoczynać będą się one o pełnych godzinach – wynosić będzie w tym sezonie 7 zł (bilety normalne) oraz 4.5 zł (bilety ulgowe). Do kupna biletów ulgowych uprawnione są dzieci, młodzież i studenci do dwudziestego szóstego roku życia, jak również posiadacze Tarnowskiej Karty Seniora oraz emeryci i renciści. Dzieci do lat sześciu będą mogły korzystać z lodowiska bezpłatnie.

Ulgi przysługują również posiadaczom Tarnowskiej Karty Premium oraz Karty Tarnowskiej Rodziny. Ci pierwsi zapłacą 5 zł (opłata normalna) lub 3.5 zł (opłata ulgowa), dla tych drugich koszt tercji zamknie się kwotą 2.5 zł. W przypadku zorganizowanych grup szkolnych opłata za trzy kwadranse spędzone na lodowisku wyniesie 3 zł od osoby, podczas ferii młodzież szkolna zapłaci natomiast jedynie złotówkę.

Przy lodowisku na ul. Wojska Polskiego funkcjonować będzie wypożyczalnia łyżew – za godzinę zapłacić trzeba będzie 4 zł. Ostrzenie łyżew kosztować będzie natomiast 2 zł.

Komentarze...