Najlepsi kierowcy z regionu powalczą o Puchar Niepodległości i zwycięstwo w V rundzie zawodów JCR&R
access_time 2018-11-07 04:00:00
11 listopada na torze Motodrom Tarnów w Zbylitowskiej Górze wystartuje finałowa runda zawodów Junior Cup Rally & Race 2018. Najszybsi kierowcy z regionu będą mogli powalczyć, w tym wyjątkowym dniu, nie tylko o punkty do klasyfikacji generalnej, ale również o Puchar Niepodległości.

Zawody z cyklu Junior Cup Rally & Race cieszą się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem startujących zawodników i kibiców. W klasyfikacji generalnej imprezy sklasyfikowanych jest sześćdziesięciu sześciu kierowców. Tym samym cykl zawodów JCR&R jest największą tego typu imprezą w regionie. Pośród uczestników zawodów nie brakuje utytułowanych nazwisk i legendarnych postaci z świata motosportu. Sama rywalizacja wśród kierowców jest bardzo zacięta, a o końcowym sukcesie zadecyduje nie tylko dyspozycja dnia, ale także wiele innych czynników takich jak dopasowanie opon i przygotowanie sprzętu. Zapraszamy wszystkich fanów motosportu na tor Motodrom Tarnów, początek zawodów o godzinie 12.

Klasyfikacja generalna w klasie JUNIOR, po czterech rundach zawodów JCR&R 2018

1. Wojciech Struk Subaru NS,90,90,100                         suma 280 pkt
2. Sławomir Krasny Renault 80,20,80,60                        suma 240 pkt
3. Bartłomiej Grochola BMW 50,70,20,90                       suma 230 pkt
4. Rafał Szerszeń Mitsubishi Lancer NS,40,70,70          suma 180 pkt
5. Marcin Sikora Honda Civic 90,80,NS,NS                    suma 170 pkt
6. Robert Tulicki BMW NS,100,60,NS                             suma 160 pkt
7. Grzegorz Marcisz RN Clio NS,NS,50,80                     suma 130 pkt
8. Mateusz Jarzombek Honda Civic 70,50,NS,NS          suma 120 pkt
9. Szymon Gawenda Citroen Saxo 30,30,NS,50            suma 110 pkt
10. Michał Jelonek Subaru 100,NS,NS,NS                     suma 100 pkt
      Wojciech Kowalczyk Subaru NS,NS,100,NS            suma 100 pkt
12. Marek Pacholarz Peugeot 8,60,30 NS                      suma 98 pkt
13.Bartosz Turek RN Twingo RS 60,0,8,10                     suma 78 pkt
14. Marcin Chrząstek BMW 2,10,2,40                             suma 54 pkt
15. Krzysztof Babicz S BMW 40,5,0,8                             suma 53 pkt
16. Andrzej Dykas Subaru NS,NS,40,NS                        suma 40 pkt
17. Adrian Bełzak Citroen NS,NS,NS,30                         suma 30 pkt
18. Patryk Dziura Alfa Romeo 20,NS,NS,NS                  suma 20 pkt
      Dariusz Cierniak BMW NS,NS,0,20                          suma 20 pkt
20. Tomasz Biały BMW 10,NS,NS,NS                            suma 10 pkt
      Kamil Sotwin Subaru Impreza NS,NS,10,NS            suma 10 pkt
22. Patryk Kret Honda NS,8,NS,NS                                suma 8 pkt
23. Adrian Pęcak Citroen Saxo NS,2,5,NS                     suma 7 pkt
24. Paweł Biały BMW 5,NS,NS,NS                                suma 5 pkt
      Piotr Żemojtel Fiat CC NS,NS,NS,5                         suma 5 pkt
26. Sylwester Kargol Nissan NS,NS,3,NS                     suma 3 pkt
      Amadeusz Naklicki Fiat 3,NS,NS,NS                       suma 3 pkt
      Dawid Kołodziej Honda NS,3,0,NS                          suma 3 pkt
      Maciej Nakielny RN Clio NS,NS,0 ,3                        suma 3 pkt
30. Łukasz Moskalik Daewoo NS,NS,NS,2                    suma 2 pkt
31. Jacek Tomana Fiat CC NS,NS,1,NS                        suma 1 pkt
      Grzegorz Dubanik Fiat CC 1,NS,NS,NS                  suma 1 pkt
      Kamil Sawicki Honda NS,1,NS,NS                          suma 1 pkt
      Arkadiusz Abram Opel NS,NS,0,1                           suma 1 pk
35. Kamil Boda Honda Civic 0,NS,NS,NS                     suma 0 pkt
      Łukasz Górka Fiat SC 0,NS,NS,NS                         suma 0 pkt
      Jakub Gołąb Fiat CC 0,NS,0,NS                              suma 0 pkt
      Karol Karcz Fiat SC 0,NS,NS,NS                             suma 0 pkt
      Damian Mikołajek BMW 0,NS,NS,NS                      suma 0 pkt
      Grzegorz Moskal BMW 0,NS,NS,NS                       suma 0 pkt
      Robert Długopolski Mitsubishi Lancer 0,NS,NS,NS suma 0 pkt
      Krzysztof Święcicki Polonez FSO NS,0,NS,NS       suma 0 pkt
      Mariusz Dubanik Fiat SC NS,0,NS,NS                     suma 0 pkt
      Marcin Staniawski Opel NS,0,NS,NS                       suma 0 pkt
      Łucja Wróbel Honda Civic NS,0,NS,NS                   suma 0 pkt
      Dariusz Skowron Skoda NS,NS,0,0                         suma 0 pkt


Klasyfikacja generalna w klasie RWD po IV rundach zawodów JCR&R 2018

1. Bartłomiej Grochola BMW 90,90,90,100              suma 370pkt.
2. Krzysztof Babicz J. BMW 100,80,80,70               suma 330pkt.
3. Marcin Chrząstek BMW 40,70,60,90                    suma 260pkt.
4. Robert Tulicki BMW NS,100,100,NS                    suma 200pkt.
    Krzysztof Babicz S BMW 80,60,NS,60                 suma 200pkt.
6. Dariusz Cierniak BMW NS,NS,50,80                    suma 130pkt.
7. Sylwester Kargol NISSAN NS,NS,70,NS             suma 70pkt
    Tomasz Biały BMW 70,NS,NS,NS                        suma 70pkt
9. Paweł Biały BMW 60,NS,NS,NS                           suma 60pkt
10. Mateusz Parządka BMW 50,NS,NS,NS             suma 50pkt
      Krzysztof Święcicki POLONEZ NS,50,NS,NS    suma 50pkt
12. Damian Mikołajek BMW 30,NS,NS,NS              suma 30pkt
13. Grzegorz Moskal BMW 20,NS,NS,NS                suma 20pkt

 

Komentarze...