Tiger Tarnów zdobył I miejsce w Finałach Międzynarodowego Grand Prix Małopolski
access_time 2018-10-30 05:31:00
28 października w Myślenicach rozegrany został szósty, finałowy turniej bokserski z tegorocznej edycji Międzynarodowego Grand Prix Małopolski.

Do turnieju zgłoszonych zostało 20 zawodniczek i zawodników reprezentujących klub bokserski Tiger Tarnów, natomiast z powodu braku przeciwników, do Myślenic pojechała piętnastka.
Swoje walki wygrali: kadet 54 kg Kacper Ciureja (Tiger) pokonał 2-1 Mistrza Polski Beniamina Zarzecznego ( Stal Boxing Stal), junior 75 kg Bartłomiej Kowalik (Tiger) wygrał 2-1 z Michałem Bobakiem ( Golden Team Nowy Sącz), senior 64 kg Maciej Kiwior (Tiger) pokonał 3-0 Michała Bulika (OKB Odra Opole), Jakub Bukowski (Tiger) wygrał przez AB w II rundzie z Konradem Piekarskim (Grappling Kraków), Adnan Al Naser (Tiger) pokonał 3-0 Krzysztofa Sieraczyńskiego (Krakowski Klub Bokserski).
Kadeci Kordian Czernecki i Kacper Greczek zremisowali swoje pojedynki.

W klasyfikacji drużynowej, w całym cyklu MGPM 2018. pierwsze miejsce zajął Tiger Tarnów (87 punktów), drugie miejsce Odra Opole 69 punktów, trzecie miejsce Akademia Boksu Roberta Gortata 48 punktów, czwarte miejsce Wisła Kraków 42 punkty, piąte miejsce Grappling Kraków 38 punktów, szóste miejsce Golden Team Nowy Sącz 37 punktów, siódme miejsce Krakowski Klub Bokserski 37 punktów, ósme miejsce SMOK Zabierzów 25 punktów, dziewiąte miejsce Global Boxing Tarnów 24 punkty, dziesiąte miejsce, Nowohucki Klub Bokserski 23 punkty.