SPR PWSZ Tarnów pokonali KPR Legionowo
access_time 2018-10-08 07:29:00
W trzeciej kolejce spotkań o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej mężczyzn zespół SPR PWSZ Tarnów podejmował na własnym parkiecie drużynę KPR Legionowo.

Szczypiorniści obydwóch drużyn dostarczyli kibicom sporo emocji. Spotkanie było niezwykle wyrównane, a wynik był otwarty do ostatnich minut. Tarnowianie przystąpili do tego meczu mocno skoncentrowani.  Narzucili bardzo szybkie tempo gry. Dobrze spisywali się w obronie i byli skuteczni w ataku. Od pierwszych minut wypracowali sobie niewielką przewagę, którą udało się utrzymać do końcowego gwizdka. W drugiej połowie spotkania gościom udało się zmniejszyć prowadzenie gospodarzy do jednej bramki, jednak zwycięsko z tego pojedynku wyszli szczypiorniści SPR-u PWSZ Tarnów. Ostatecznie pokonali oni zespół KPR Legionowo 31:27 (17:14). Najlepszym zawodnikiem drużyny gospodarzy został Michał Chodara.

W następną sobotę szczypiorniści SPR-u zmierzą się w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO.