Krzysztof Kłusak wicemistrzem Time Attack Poland w sezonie 2018. Cezary Turek zwycięzcą VII Rundy TAP na Torze Jastrząb.
access_time 2018-10-03 04:30:00
W ostatnią niedzielę września na Torze Jastrząb, odbyła się siódma, finałowa runda zawodów z cyklu Time Attack Poland. W zawodach wystartowało dwóch tarnowskich kierowców: Krzysztof Kłusak i Cezary Turek.

Tarnowianie spisali się bardzo i zajęli wysokie miejsca. Cezary Turek startujący samochodem marki Renault Twingo RS zajął pierwsze miejsce. Natomiast Krzysztof Kłusak wywalczył piątą lokatę, dorzucił cenne punkty do klasyfikacji generalnej i został wicemistrzem serii zawodów Time Attack Poland w sezonie 2018. Pierwsze miejsce w tej klasie przypadło Mateuszowi Jarzombek. Tarnowscy kierowcy są wychowankami sekcji kartingowej, działającej przy torze Speed Race w Tarnowie. Po kilku latach startów w prestiżowych imprezach kartingowych, swoją karierę sportową z sukcesami kontynuują w sporcie samochodowym.