Ruszają zapisy do kolejnej edycji Tarnowskiej Dyszki
access_time 2018-07-30 06:39:00
Wkrótce rozpocznie się kolejna edycja największego biegu w Tarnowie, czyli Tarnowska Dyszka (z cyklu Tour de Małopolska). Zapisy ruszają już 30 lipca.

ITAKA Tarnowska Dyszka to jedyna w swoim rodzaju, największa impreza biegowa w Tarnowie. Już 4 listopada plac przed Gemini Parkiem zamieni się w tętniące życiem miasteczko biegowe, gdzie rozgrzewać jesień będzie kilkuset zawodników wraz z przyjaciółmi i rodzinami.
Celem biegu, oprócz dobrej zabawy, jest także pomoc małym Tarnowianom - w dwóch ubiegłorocznych edycjach udało się zebrać 10 000 zł na cele charytatywne.

Trasa Tarnowskiej Dyszki to 10 kilometrów biegu dobrze znanymi ulicami miasta - rozpocznie się pod Gemini Parkiem, następnie prowadzić będzie ulicami Słoneczną, Sitko, Słowackiego, Klikowską, Elektryczną, Jastruna, Romanowicza i Piłsudskiego, by następnie znów zaprowadzić uczestników pod galerię.

Szybka trasa tego dziesięciokilometrowago biegu doskonale nadaje się do pobijania życiowych rekordów, w czym uczestników wspierać będą pacemakerzy, czyli osoby, które biegną na konkretny, określony czas i zagrzewają innych do walki o swój cel.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal oraz ogromną dawkę emocji i świetnych wspomnień na kolejny rok, a na najlepszych czekają także atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapisy ruszają już 30 lipca.

Link do wydarzenia na Facebooku: 
www.facebook.com/events

Strona Tour de Małopolska:
tourdemalopolska.pl

Komentarze...