Powstanie Wakacyjny Posterunek Straży Miejskiej
access_time 2018-07-09 05:52:00
Straż Miejska wdraża nowe rozwiązanie w okresie wakacyjnym – „Wakacyjny Posterunek”. Pierwszy pojawi się w najbliższą środę na Osiedlu Zielonym.

Wkrótce na ulicach pojawi się terenowy posterunek Straży Miejskiej. - Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do podzielenia się spostrzeżeniami i problemami, które mogą wpłynąć na bezpieczeństwo i estetykę w naszym mieście – mówi komendant Straży Miejskiej Krzysztof Tomasik.

Wakacyjny posterunek będzie pojawiał się w różnych dzielnicach miasta. Mieszkańcy zgłaszający się do oznakowanego namiotu SM będą mogli nie tylko zgłosić nurtujące ich problemy, czy interwencję, ale także ustalić przebieg prowadzonego postępowania. Dodatkowo tarnowianie będą mieli możliwość oznakowania roweru i zarejestrowania psa. Funkcjonariusze będą także rozdawali opaski bezpieczeństwa dla dzieci.

Pierwszy „Wakacyjny Posterunek” pojawi się na Osiedlu Zielonym przy placu zabaw zlokalizowanym pomiędzy blokiem 6 a 15 w dniu 11 lipca (środa) w godzinach 11:00 – 13:00.

O kolejnych lokalizacjach i terminach Straż Miejska będzie informowała na swojej stronie internetowej http://www.strazmiejska.tarnow.pl.

Fot. Mat. SM

Komentarze...