Kino na szpilkach - wyjątkowy wieczór dla pań w Cinema3D
access_time 2018-05-10 21:39:00
Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla ukochanej Mamy, Cinema3D zaprasza na kolejną edycję Kina na Szpilkach.

Czwartek, 24  maja na długo zostanie w pamięci wszystkich Pań, które kochają świetną zabawę i dobre kino. Specjalnie z okazji "Dnia matki" dla uczestniczek projektu Kino na Szpilkachprzygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na deser premierowy seans komedii "Pozycja obowiązkowa" z Jane Fonda, Diane Keaton w głównych rolach.

Jeden wieczór wyłącznie z kobiecymi sprawami, prezentacją produktów skierowanych do płci pięknej oraz mocą kinowych niespodzianek i nagród. Uwieńczeniem świetnej zabawy, będzie prawdziwy hit filmowy. Tym razem uczestniczki majowej edycji specjalne "KNS" z okazji "Dnia matki", będą miały okazję jako pierwsze zobaczyć komedię pt. "Pozycja obowiązkowa". Plejada gwiazd w pikantnej komedii o grupie przyjaciółek, które po lekturze "Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę.

18.00 - 19:00 zabawa KINO NA SZPILKACH

  • Strefa kobiecych różności (foyer kina)
  • Szalona impreza z okazji "Dnia matki" w sali kinowej
  • Zabawy z atrakcyjnymi niespodziankami
  • Przedpremierowy seans filmu "Pozycja obowiązkowa"

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.

"POZYCJA OBOWIĄZKOWA" - opis filmu:
Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…
Miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Komentarze...