Rzęsy w hollywoodzkim stylu
access_time 2018-02-20 06:31:00
Niewiele kobiet może poszczycić się gęstymi i długimi rzęsami. Większość pań ma rzęsy krótsze i rzadsze, przez co nawet po wytuszowaniu ich wygląd jest daleki od ideału. Co zrobić, by zachwycać idealnymi rzęsami?

Produkty do pielęgnacji rzęs

Jeżeli kobieta ma dość długie i gęste rzęsy, które przerzedziły się w wyniku zmian hormonalnych, chorób lub z powodu stosowania nieprawidłowo zbilansowanej diety, może sięgnąć po produkty do pielęgnacji rzęs. Zwykle są do różnego rodzaju preparaty, które nakłada się na rzęsy tak samo jak mascarę. Po kilkutygodniowym stosowaniu, włoski stają się wyraźnie grubsze, dłuższe i ciemniejsze. Efekty pojawiają się jednak wyłącznie wtedy, gdy jest się systematyczną - przerwy w stosowaniu preparatu wzmacniającego rzęsy lub kilkudniowe kuracje są bezskuteczne.

Sztuczne rzęsy - ratunek przed imprezą

Jeżeli ma się niewiele czasu do ważnej imprezy, produkty pielęgnacyjne do rzęs niewiele zdziałają. Aby zachwycić innych pięknymi oczami, można sięgnąć po sztuczne rzęsy ardell. Ich założenie sprawia, że oczy wydają się większe, a makijaż nabiera hollywoodzkiego stylu.

Sztuczne rzęsy ardell prezentują się naturalniej niż ich odpowiedniki z innych firm. Przykleja się je łatwo, a ich wytrzymałość jest wysoka. Bez problemów trzymają się na miejscu nawet podczas intensywnych zabaw weselnych oraz w czasie długich przyjęć. Co ważne, można używać zarówno kępek włosków, jak i całych rzęs, dzięki czemu łatwo uzyskuje się odpowiedni efekt przedłużenia i zagęszczenia włosków wokół oczu.

Rzęsy ardell są dostępne w kilku wersjach - naturalnej, glamour, wispies i accent, co sprawia, że można je wykorzystywać w wielu różnych sytuacjach. Sztuczne rzęst ardell z grupy glamour sprawdzą się na wielkich wyjściach, natomiast produkty accent - w czasie randki.

Ardell ułatwia stworzenie perfekcyjnego makijażu zarówno w domowym zaciszu, jak i u kosmetyczki. Ponadto sztuczne rzęsy mogą być użytkowane przez alergiczki i kobiety noszące szkła kontaktowe. Dzięki nim można zrezygnować ze stosowana tuszu, co zmniejszy podrażnienia oczu, nawet gdy kobieta cierpi na zapalenie spojówek.

Sztuczne rzęsy na dłużej?

Sztuczne rzęsy są przeznaczone do użytku jednorazowego. Po imprezie powinno się je odkleić i wyrzucić, a powiekę oczyścić dokładnie z pozostałości kleju. Jeżeli chce się uzyskać efekt długich i gęstych rzęs na dłużej, można skorzystać z przedłużenia rzęs u kosmetyczki. Efekty przedłużenia utrzymują się przez kilka tygodni, jednak koszty zabiegu są o wiele wyższe niż zakupu sztucznych rzęs. Ponadto przedłużanie osłabia naturalne włoski i utrudnia wzmocnienie ich kondycji.

Komentarze...