Pomysł na weekend
access_time 2018-02-02 12:00:00
Nie masz żadnych planów na weekend? Nie wiesz, czy coś ciekawego dzieje się w mieście? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji. Na pewno nie będziecie się nudzić.
  • Piątek

Martyna Czech "Jad 2" - wernisaż godz. 18:00 BWA Galeria Miejska Tarnów - Wystawie towarzyszyć będzie katalog pod redakcją Jakuba Banasiaka, z reprodukcjami prac artystki, zdjęciami bielskiej ekspozycji i tekstami krytycznymi prof. Anny Markowskiej, Karoliny Majewskiej i Karoliny Plinty, wydany przez Galerię Bielską BWA we współpracy z BWA Tarnów.

Wernisaż wystawy Kingi Syrek godz. 18:00 Zakliczyńskie Centrum Kultury - Galeria „Poddasze” Zakliczyńskiego Centrum Kultury zaprasza na pierwszy w 2018 roku wernisaż wystawy w ratuszu. 

Górnolotni 2018 program:
- godz. 18.30 – Bogusław Hynek – Pireneje. Przekraczając własne granice – film i spotkanie
- godz. 20.00 – Mateusz Waligóra – Komu w drogę temu TREK. Od marzenia do przygody. Wszystko o wędrowaniu
- godz. 21.30 – film „Dirtbag – The Legend of Fred Beckey”

  • Sobota

Martin McDonagh „Porachunki z katem” (Hangmen) godz. 18:00 Teatr im. L.Solskiego - ‚Porachunki z katem” to trzymająca w napięciu czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i błyskotliwych dialogów. McDonagh nieustannie zaskakuje, gra z przyzwyczajeniami widza, bawi się formą. A wszystko po to, by postawić pytania o naturę sprawiedliowści, nieomylność sądów i prawo do decydowania o życiu innych ludzi. Bilety: 10 zł - 40 zł.

Górnolotni 2018 program:
- godz. 14.00 – Arkadiusz Ostręga – Ćwicz ciało, rośnij w siłę i wznoś się wyżej
- godz. 15.30 – film „Mama” reż. Wojtek Kozakiewicz
- godz. 16.30 – Bogumił Słama – Arjuna
- godz. 18.00 – Monika Witkowska – Korona Ziemi
- godz. 20.00 – film The Last Honey Hunter

  • Niedziela

Koncert Charytatywny – Andrzej Piaseczny godz. 18:00 Hala sportowa w Skrzyszowie - Bilety: 30 zł - 100 zł.

„Gra o wszysto” Cinemarzenie godz. 16:00 Kino Marzenie - Reżyserski debiut jednego z najlepszych amerykańskich scenarzystów Aarona Sorkina. Oparta na faktach fascynująca historia byłej narciarki Molly Bloom, która założyła w Stanach Zjednoczonych najbardziej ekskluzywny, a przy tym nielegalny klub pokerowy. Jej książka opisująca te wydarzenia stała się w USA prawdziwym bestsellerem. W roli głównej Jessica Chastain, a partnerują jej m.in. Idris Elba i Kevin Costner. Bilety: 10 zł.

Górnolotni 2018 program:
- godz. 15.00 – Piotr Hercog – Mountain Challenge
- godz. 16.30 – Wojciech Szatkowski – Tatry i Bieszczady. W poszukiwaniu skiturowego El Dorado
- godz. 18.00 – Anna Kamińska autorka książki „Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci. Historia Wandy  Rutkiewicz” w rozmowie z Jagodą Mytych
- godz. 19.00 – Andrzej Bargiel – Hic sunt leones
- godz. 20.30 – film Like a Wolf

Pociąg do planszówek IV godz. 13:00 Galeria Panorama - Wstęp wolny.

Koncert ZENEK godz. 19:00 Klub Studencki Przepraszam - Muzorobol z Kabanosa w natarciu, będzie grał utwory ze swoich pięciu solowych płyt, a że jedna jest dla dzieci, to w tej odsłonie sam się będzie supportował. Bilety: 20 zł.

Fot. Przemysław Sroka

Komentarze...