Ucz się, pracuj, ZARABIAJ!
access_time 2017-07-01 14:30:00
Trwa rekrutacja do Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie.

Uczniowie mają zapewnione bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie oraz stwarzamy możliwość kształcenia zawodowego w wielu specjalnościach. Uczestnicy posiadają status pracownika młodocianego (otrzymują wynagrodzenie, posiadają ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy, zaliczenie stażu pracy oraz wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych). W ramach zajęć pozalekcyjnych w ofercie są: bezpłatne wyjścia na basen, gokarty, udział w zajęciach plastycznych, komputerowych i wiele innych.

W ofercie na rok szkoleniowy 2017/18, szczególną uwagę zwracamy na utworzoną klasę patronacką Zakładów Mechanicznych o profilu ślusarz – spawacz. Uczniowie po zakończeniu nauki mają spore szanse na znalezienie zatrudnienia w tym należącym do Polskiej Grupy Zbrojeniowej przedsiębiorstwie.

W nowym roku szkoleniowym, zapraszamy także do nauki w zawodzie operator obrabiarek skrawających. Na podstawie zawartego porozumienia, uczniowie będą mogli odbywać praktyczną naukę tego zawodu w ATB Tamel S.A. Firma ta, jest producentem silników elektrycznych już od ponad sześćdziesięciu lat i wysyła swe produkty do odbiorców niemalże na całym świecie.

Komentarze...