Pewne zwycięstwo Lecha Poznań w Niecieczy
access_time 2017-05-08 09:45:00
W meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała na własnym boisku z Lechem Poznań 0:3.

Gospodarze nie potrafili w znaczącym stopniu zagrozić drużynie z Poznania. Gol dla gości padł już w 15. minucie, a strzelił go Mihai Radut. Kolejne bramki padały w drugiej połowie spotkania. W 71. minucie trafienie samobójcze zaliczył Artem Putiwcew, a dwie minuty później wynik ustalił Radosław Majewski. Kolejny mecz w grupie mistrzowskiej Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica rozegra w niedzielę 14 maja z Legią w Warszawie.

Bruk-Bet Termalica - Lech Poznań 0:3

0:1 Radut 15', 0:2 Putiwcew 71' samobójcza, 0:3 Majewski 73'

Sędziował: Jarosław Przybył

Żółte kartki: Gutkovskis (Bruk-Bet)