Szukasz pracy? Przyjdź JUTRO na targi!
access_time 2017-05-17 05:00:00
Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zaprasza na XXIV Targi Pracy, które odbędą się 18 maja 2017 r. w godzinach 10-13, w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Krupniczej 8a. Targi Pracy adresowane są do osób bezrobotnych i poszukujących pracy zamieszkałych na terenie miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego oraz pracodawców z lokalnego rynku pracy, poszukujących kandydatów na wolne miejsca pracy.

Do udziału w tegorocznym przedsięwzięciu planujemy zaprosić m.in. agencje zatrudnienia i instytucje rynku pracy, a przede wszystkim pracodawców z lokalnego rynku pracy i spoza regionu, którzy prezentować będą oferty pracy z różnych branż i dziedzin.

- Na tegorocznych Targach zaprezentujemy Państwu oferty pracy m.in. w branżach: budowlanej, handlowej, gastronomicznej, opiekuńczej, medycznej, ubezpieczeniowej, mechanicznej, edukacyjnej, transportowej, chemicznej, finansowej, Oferowane stanowiska to : sprzedawcy, kasjerzy, magazynierzy, księgowi, kucharze, pomoce kuchenne, piekarze, cukiernicy, recepcjoniści, doradcy klienta, opiekunki, operatorzy maszyn, mechanicy, kierowcy, spawacze, pracownicy budowlani i inne. Dostępne oferty pracy zaprezentuje również Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie - mówią organizatorzy.

Dzięki uczestnictwu w Targach Pracy osoby poszukujące zatrudnienia mają możliwość zapoznania się z ofertami pracy i oczekiwaniami pracodawców, przeprowadzenia rozmów w sprawie zatrudnienia i złożenia dokumentów aplikacyjnych na oferowane stanowiska.

Tutejszy Urząd organizuje Targi Pracy już od 2002 r. Corocznie odwiedza je około 3-4 tysięcy osób poszukujących zatrudnienia. Targi Pracy to sprawdzona już na tarnowskim rynku forma prezentacji wolnych miejsc pracy, która cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród osób poszukujących pracy jak i potencjalnych pracodawców.

Komentarze...