Forum Inwestycyjne w Tarnowie – miejscem spotkań startupów z biznesem!
access_time 2017-04-18 06:20:00
W 2017 roku w ramach 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie (24-25 kwietnia) po raz trzeci rozstrzygnięty zostanie Konkurs Startup Award organizowany z myślą o osobach kreatywnych, szukających środków na realizację swoich nowatorskich pomysłów.

Celem Startup Award 2017 jest promowanie najlepszych praktyk z dziedziny innowacji. W tym roku zapraszamy do udziału w konkursie przedsiębiorców z innowacyjnymi pomysłami, zespoły projektowe, osoby niezależne i kreatywne, ekspertów od nowych technologii. Pula nagród wynosi 100 000 zł. Wyboru zwycięskich projektów dokonają analitycy Startup HUB Poland - Partnera Merytorycznego Forum Inwestycyjnego.

Do udziału w konkursie Startup Award 2017 zgłosiło się kilkadziesiąt startupów z Polski, Słowacji oraz USA, z różnych dziedzin – fintech, life science, nanotechnologie, IOT, consummer and marketing, telekomunikacja, różnego rodzaju aplikacje mobilne. Wśród zgłoszonych firm są: Boteusz, Quantum Sp. z o.o., TakesCare, NESS, Ecolife - Healthy Breathing, Cardio Cube. Ze względu na duże zainteresowanie konkursem Organizatorzy podjęli decyzję o przedłużeniu terminu zgłoszeń do dnia 14 kwietnia.

Uczestnicy Konkursu Startup Award mają szansę zaprezentować swój startup przed inwestorami i przedstawicielami dużego biznesu z Polski i zagranicy, zdobyć środki na rozwój swojego projektu, znaleźć inwestora dla realizacji własnego projektu, nawiązać kontakt z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz zaprezentować swój startup podczas XXVII Forum Ekonomicznego w Krynicy.

Przypomnijmy, że do zeszłorocznej edycji Startup Award zgłosiło się 76 firm. Zwycięzcami konkursu w 2016 roku zostali autorzy projektu LGM. - Mamy prostą innowację. Generujemy więcej energii z istniejących urządzeń, zwiększając efektywność, ściągając limity z istniejących generatorów – tłumaczyła Justyna Wysocka-Golec, współwłaścicielka firmy LGM.

Organizatorem 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Głównym partnerem jest Województwo Małopolskie, a Miastem Gospodarzem – Tarnów.

Elektroniczna akredytacja na Forum składa się z dwóch etapów. Oficjalnym potwierdzeniem udziału jest wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Miejsce obrad: Teatr im. Ludwika Solskiego, ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów

Szczegółowe informacje dot. Konkursu Startup Award 2017 oraz 10. Forum Inwestycyjnego w Tarnowie znajdziecie Państwo na stronie www.inwestforum.pl.

Komentarze...