Diverse NIGHT of the JUMPs: mistrzowskie loty po raz trzeci w Krakowie
access_time 2017-03-10 09:00:00
Krakowska odsłona Diverse NIGHT of the JUMPs, która odbyła się w 2016 roku, została doceniona zarówno przez widzów, zawodników, partnerów, jak i FIM. Międzynarodowa Federacja Motocyklowa już po raz trzeci z rzędu przyznała Sportainment organizację tego wydarzenia w stolicy Małopolski. Mistrzowie Freestyle Motocrossu ponownie zawitają w TAURON Arenie Kraków już 25 marca.

Niemal 12 tysięcy widzów, którzy w zeszłym roku wybrali się na Diverse NIGHT of the JUMPs w Krakowie, byli świadkami rywalizacji na najwyższym światowym poziomie. Z kolei entuzjastycznie dopingowani zawodnicy, dawali z siebie wszystko, aby kolejnymi ewolucjami zachwycać kibiców. Nie bez powodu riderzy każdorazowo podkreślają, że uwielbiają występy przed polską publicznością.

Zeszłoroczna runda w TAURON Arenie Kraków została doceniona nie tylko przez właścicieli formatu - firmę Sport+, zawodników i widzów. Otrzymała także pozytywną ocenę FIM oraz rekomendację na kolejną edycję. Dlatego też wyłączny promotor NIGHT of the JUMPs w Polsce, Agencja Sportainment kontynuując owocną współpracę ze sponsorem tytularnym firmą Etos S.A. właścicielem marki Diverse, trzeci rok z rzędu zorganizuje w marcu kolejną rundę Mistrzostw Świata FMX.

25 marca w TAURON Arenie Kraków widzowie ponownie zobaczą czołowych zawodników Freestyle Motocrossu walczących o punkty w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata, próbujących pobić rekord świata w skoku wzwyż na motocyklu oraz prezentujących swoją wszechstronność podczas wyścigów LifeProof Race&Style. Tradycyjnie nie zabraknie spotkania z zawodnikami podczas Pit Party oraz specjalnej sesji autografów.

Jak zawsze organizatorzy przygotowują sporo atrakcji dodatkowych, w tym jedną - rewolucyjną, która być może na stałe wpisze się w scenariusz Diverse NIGHT of the JUMPs w Polsce. O tym wyjątkowym „dodatku” będziemy informować niedługo.

Bilety do nabycia w salonach EMPiK na terenie całego kraju oraz na EVENTIM.PL

A tak w Krakowie było w zeszłym roku:

Śledźcie uważnie naszą stronę będziemy mieć dla Was 3 podwójne zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie! 

Oficjalna strona Mistrzostw Świata NIGHT of the JUMPs: www.nightofthejumps.com

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/377363375946961

Komentarze...