Sprawdź kiedy odbierają śmieci w Tarnowie - NOWE ROZKŁADY
access_time 2017-01-11 07:00:00
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Tarnowie przypomina o zmianie harmonogramów odbioru odpadów od mieszkańców i firm. Mieszkańcy dostali harmonogramy w grudniu, a w styczniu spółka jako jedyna odbiera śmieci w Tarnowie. Zmieniły się też daty wywozu odpadów wielkogabarytowych, a do mieszkańców sukcesywnie dostarczane są nowe pojemniki na śmieci, oznaczone logo MPGK.

W styczniu 2017 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej jako jedyne odbiera śmieci w Tarnowie. Do rozpisanego przetargu nie przystąpiła żadna z zajmujących się tym dotąd prywatnych firm, dlatego wywozem i zagospodarowywaniem odpadów zajmuje się tylko miejska spółka.

- Odbieramy odpady zgodnie z harmonogramami, dostarczonymi mieszkańcom w grudniu 2016 roku – mówi Mariusz Burnóg, prezes zarządu MPGK i dodaje, że z powodu zmian zorganizowano dodatkowy dyżur telefoniczny dla mieszkańców, którzy mogą mieć pytania w tej sprawie. – Można do nas dzwonić przez całą dobę - podkreśla prezes i dodaje, że zmiana operatora przebiega bez większych kłopotów.

Dyspozytornia przyjmuje dziennie do kilku zgłoszeń o sposobie wykonywania usługi odbioru odpadów, a wszelkie wątpliwości są wyjaśniane na bieżąco.

Numery telefonów, pod którymi można się przez całą dobę kontaktować z MPGK to: 14 621 39 16 i 510 045 383. Można też wysłać mail na adres: mpgk@mpgk.tarnow.pl.

Harmonogramy dla mieszkańców
Harmonogramy dla firm

Harmonogramy wywozu odpadów wielkogabarytowych dla posesji wielolokalowych

Komentarze...