Szkoła Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen z kolejnymi medalami
access_time 2016-12-23 09:15:00
W dniach 16-18 grudnia na obiektach Centrun Sportu i rekreacji Kolna w Krakowie odbył się XX Puchar Polski Wushu Tradycyjnego i Europejski Turniej Systemów Południowych Kung–Fu. W obydwu turniejach wystartowała drużyna Szkoły Kung Fu Vo Thuat Thanh Quyen.

W XX Pucharze Polski wystartowało 11 zawodników w składzie: Natalia Zaród, Julia Augustyn, Łukasz Maślanka, Jakub Stasik, Kamil Zaród, Mieszko Przygoda, Franciszek Derżko, Krzysztof Wabno, Weronika Kostka, Katarzyna Migdał i Adrian Wlodarski, którzy w sumie zdobyli 25 medali z czego 10 złotych 10 srebrnych i 5 brązowych.

W Europejskim Turnieju Systemów Południowych Kung – Fu wystartowało 9 zawodników w składzie: Natalia Zaród, Julia Augustyn, Łukasz Maślanka, Jakub Stasik, Kamil Zaród, Mieszko Przygoda, Franciszek Derżko, Weronika Kostka, Katarzyna Migdał, którzy w sumie zdobyli 19 medali z czego 9 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe.

- Bardzo dziękujemy Panu Tomaszowi Szczepanikowi i firmie KRIST za pomoc w wyjeździe na zawody bez którego start tak licznej drużyny byłby niemożliwy - mówi trener Robert Maślanka. 

Start w krakowskich zawodach był najlepszym starem w sezonie 2016 co bardzo dobrze rokuje na rok 2017 w którym są Mistrzostwa Europy i Mistrzostwa Świata.

Komentarze...