Już w piątek koncert jazzowy Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio (KONKURS)
access_time 2016-12-15 08:00:00
Koncert promujący najnowszy album Pawła Kaczmarczyka "Something Personal", będący wypadkową doświadczeń odzwierciedlających wrażliwość i dojrzałość pianisty. To osobisty zapis dźwięków, tworzący współczesną muzykę improwizowaną na najwyższym poziomie. Płyta została przyjęta z ogromnym entuzjazmem zarówno przez fanów jak i krytyków.

Skład zespołu:

  • Paweł Kaczmarczyk - fortepian
  • Kuba Dworak - kontrabas
  • Dawid Fortuna - perkusja

Od ostatniej autorskiej płyty wydanej przez Pawła Kaczmarczyka minęło 6 lat. Był to okres, który dał zespołowi solidne podstawy, żeby przygotować się do następnego albumu. – Kompozycje, które znalazły się na „Something Personal” to utwory będące w głównej mierze formą podziękowania wspaniałym osobom, które mnie kształtowały – mówi Paweł Kaczmarczyk.

Paweł Kaczmarczyk to jedno z najważniejszych nazwisk w polskim jazzie, wielokrotnie przywoływanie przez międzynarodowe media. Fenomenalny pianista i kompozytor, autor licznych albumów wydanych dla prestiżowych europejskich wytwórni, aktywnie koncertujący na całym świecie. Wyrazista osobowość muzyczna, która nieustannie poszukuje nowych kontekstów dla muzyki, będąc autorem niecodziennych przedsięwzięć artystycznych i nowatorskich inicjatyw.

Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5)

Data: 16.12.2016 r., godz. 19.30

Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno dwuosobowe zaproszenie. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl swoje imię i nazwisko weźmie udział w losowaniu zaproszenia. W temacie wiadomości należy wpisać: "TRIO".

Komentarze...