Stadionowe marzenia za 60 mln zł, czyli co w prasie piszczy
access_time 2016-11-09 10:00:00
Jakiego stadionu potrzebuje Tarnów, na czym polegał cud prezesa Wiatra, jak kolejarze zakończyli remont przed terminem - czyli o czym przeczytamy w bieżącym wydaniu Tygodnika Temi oraz Gazety Krakowskiej.

W dzisiejszym numerze Tygodnika TEMI można przeczytać m.in. o tym:

  • Stadionowe marzenia za 60 mln zł

Stadion spełniający wymogi ekstraligi żużlowej oraz stawiane pierwszoligowym zespołom piłkarskim, widownia na ok. 10 tys. widzów, podgrzewana murawa, zadaszone trybuny na wirażach, schowane wewnątrz betonowych trybun toalety i część handlowo‑gastronomiczna – takie są najważniejsze założenia koncepcji modernizacji Stadionu Miejskiego przy ul. Zbylitowskiej w Tarnowie.

  • Medyczny cud prezesa Wiatra

Historia Adasia Skrzypka, chłopczyka z Tarnowa, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA), nadaje się już na pełen dramaturgii film. Jest to historia nie tylko jego ciężkiej choroby i rozpaczliwej walki rodziców o życie dziecka. Jest to także historia pewnego pasjonata, który zawodowo nie ma nic wspólnego z medycyną, a który bezinteresownie, poświęcając kilka miesięcy, wpadł na trop unikatowej, eksperymentalnej terapii.

W dzisiejszym numerze Gazety Krakowskiej można przeczytać m.in. o tym:

  • Na dworcu w Tarnowie już nie trzeba biegać przez tory

Dworzec się zmienia, przejście podziemne już gotowe i oddane, a co lepsze - przed terminem. Kolejarski cud.

  • Szczepan Brzeski marzy o Koronie Ziemi

Bocheński podróżnik wyrusza do Australii. Jeśli zdobędzie Górę Kościuszki, aby skompletować Koronę Ziemi, pozostanie tylko Mount Everest.

Więcej szczegółów w dzisiejszych numerach TEMI oraz Gazety Krakowskiej.

 

Komentarze...