Tarnowianki do zwycięstwa potrzebowały pięciu setów.
access_time 2016-10-17 08:35:00
W sobotę w hali Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej siatkarki Grupy Azoty PWSZ Tarnów podejmowały drużynę San Pajdy Jarosław.

Tarnowianki grały w tym spotkaniu bardzo nerwowo . Pierwszy set należał do siatkarek z Jarosławia, które bez większych problemów pokonały tarnowianki 20:25. Drugi i trzeci set to dobra gra podopiecznych trenera Michała Betlei co zaowocowało zwycięstwem w tych odsłonach 25:23 i 25:18. Czwarta część meczu to okres bardzo słabej gry siatkarek z Tarnowa i w efekcie przegrana 12:25. Do rozstrzygnięcia spotkania potrzebny był tie-break. Tarnowianki w piątym secie zmobilizowały się i pokonały zawodniczki z Jarosławia wygrywając 15:9 i cały mecz 3:2. MVP meczu została kapitan Grupy Azoty PWSZ Tarnów – Sabina Podlasek.