Remis w meczu na szczycie tabeli
access_time 2016-10-17 08:24:00
W spotkaniu 12. kolejki Lotto Ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała 0:0 na swoim boisku z Jagiellonią Białystok.
Przed tą kolejką goście prowadzili w tabeli, natomiast drużyna z Niecieczy plasowała się na drugiej lokacie, jednakże na dzień przed meczem na fotel lidera wskoczyła drużyna Lechii Gdańsk. Widowisko zakończyło się bezbramkowo, ale sytuacji do zdobycia bramki nie brakowało. Należało się jednak spodziewać znacznie więcej po tej rywalizacji. W 2. połowie oglądaliśmy wiele fauli, momentami gra była rwana, szarpana. Większą przewagę przez 90 minut wypracowała sobie nieoczekiwanie drużyna gospodarzy, która częściej była przy piłce, ale w doliczonym czasie drugiej połowy to goście z północy Polski stworzyli sobie bodaj najlepszą okazję do zdobycia bramki, gdy Damian Szymański z pięciu metrów trafił piłką obok słupka.