Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w boksie
access_time 2016-03-21 09:05:00
19 marca w hali sportowo-widowiskowej przy ul. Gumniskiej w Tarnowie odbyło się Międzynarodowe Grand Prix Małopolski w boksie. Organizatorami imprezy byli: Pałac Młodzieży, PTB Tiger Tarnów oraz Małopolski Związek Bokserski.

W ramach turnieju stoczono blisko czterdzieści pięściarskich pojedynków. Bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni trenerów Józefa Sadko i Sebastiana Piątkiewicza, zawodnicy Tiger'a Tarnów. Wygrali oni sześć z ośmiu stoczonych walk, co dało 20 punktów w klasyfikacji drużynowej. Ponadto dwóch zawodników Tigera zostało uznanych za najlepszych pięściarzy turnieju - nominowanym w kategorii młodzik został Maciej Basta, a w kategorii junior Michał Bardo.

Po dwóch edycjach Międzynarodowego Grand Prix Małopolski Tiger Tarnów z dorobkiem 37 punktów awansował na pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.