Siatkówka - III liga kobiet
access_time 2005-02-13 11:21:48
Siatkarki UKS Jedynki Tarnów nie mogły zaliczyć tego weekendu do udanych. Wczoraj przegrały w Chrzanowie 3:1.

Od pierwszych minut spotkania przewagę miały chrzanowianki, gładko wygrywając I i II seta do 18 i 19. W III secie tarnowianki wyraźnie nawiązały walkę i z wynikiem 29:27 “urwały” seta podopiecznym trenera Chrzanovii.

Jednak chrzanowianki grające wczoraj bardzo mądrze i taktycznie wygrały ostatecznie mecz w IV secie 25:17.

Skład drużyny UKS Jedynki: Agata Mróz, Monika Opozda – kapitan, Agnieszka Kiełbusiewicz, Dominika Zając, Aleksandra Ziaja, Barbara Wieliczko, Ewa Jarmuła, Marta Pyzik - libero, gościnnie wystąpiła Agata Krupa.

We wtorek tarnowianki zmierzą się z Dalinem Myślenice II. Życzymy powodzenia i samych skończonych piłek!