Czarnej serii ciąg dalszy [dodane fotografie]
access_time 2005-12-09 16:54:03
Ciężko sobie wyobrazić miny trenerów, menagerów i wszystkich tych, którzy liczyli na zwycięstwo i w tym spotkaniu. Unia po fatalnej drugiej części meczu przegrała 58:62.
Czyżby dla tarnowskich zawodników przerwa pomiędzy połowami była bardziej przeszkodą niż możliwością odpoczynku? To niesamowite, jak potrafi zmienić się obraz gry podopiecznych Krzysztofa Kocoła po zejściu do szatni. Kolejny raz z rzędu tarnowianie mieli bardzo dobry początek, świetnie grali zawodnicy stanowiący podporę naszej drużyny, jednak w drugiej połowie, nawet zdjęcie z parkieru czołowych zawodników Kotwicy nie pozwoliło Jaskółkom na zwycięstwo w meczu.

Kolejne tego typu spotkanie, choć zdecydowanie lepiej wykonane od poprzednich, nie pozwala z wielkim optymizmem patrzeć w przyszłość. Jeśli na własnym parkiecie nie udaje się pokonać zespołu z  niewiele lepszym dorobkiem punktowym w tym sezonie, to jak liczyć na zwycięstwa w pozostałych etapach rozgrywek?

Miejmy nadzieję, że uda się już dobrze zgrać tej grupie i w przyszłości pokażą, że Tarnów nie musi być na szarym końcu tabeli.