Ferie z Teatrem
access_time 2006-02-21 15:13:53
Pozostało kilka dni ferii. Można je spędzić z tarnowskim teatrem. Dni otwarte, spektakle dla dużych i małych, warsztaty teatralne.

Drugi tydzień FERII ZIMOWYCH W TARNOWSKIM TEATRZE IM. LUDWIKA SOLSKIEGO

 

23 lutego (czwartek), godz. 9.30 – mądra bajka „O KRÓLEWICZU CO NIE UMIAŁ NIC” 

 

25 lutego (sobota), godz. 18.00 – „WIECZÓR  KAWALERSKI”    doskonała farsa  z  udziałem  gwiazdy  TV  Pawła  Okraski. Śmiechoterapia na najwyższym poziomie.

 

EDUKACJA TEATRALNA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

 

21- 24 lutego, godz. 12.00 – 14.00 (bezpłatnie)

TARNOWSKA AKADEMIA ANTYCZNA – WARSZTATY TEATRALNE DLA MŁODZIEŻY. Zajęcia dla młodzieży – próby spektaklu Arystofanesa „Żaby”

 

21 – 24 lutego, godz. 10.00 – 12.00 (bezpłatnie)

DNI OTWARTE TEATRU

 

Młodych i dorosłych widzów zapraszamy do zwiedzenia kulis teatru. Podczas oprowadzania  pokażemy miejsca, nasiąknięte magią Melpomeny i Talii, do których widz nie ma dostępu. Opowiemy o historii teatru i o tym co kryje w sobie teatralna współczesność.
Oddamy też Małą Scenę do dyspozycji adeptów sztuki teatralnej, udzielimy konsultacji. Osoby które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o sztuce aktorskiej, pracy na scenie, emisji głosu czy ruchu scenicznym – będą się mogły spotkać i porozmawiać z naszymi aktorami. Jeśli będzie trzeba ocenimy posiadane umiejętności, doradzimy, nad czym warto popracować i na co zwrócić uwagę. Konsultacje poprowadzą: Marta Marianna Gortych, Mariusz Szaforz.

 

26 lutego, godz. 10.30

NA SKRZYDŁACH PO DRABINIE. Artystyczny program integracyjny dla dzieci niepełnosprawnych z udziałem aktorów i młodzieży artystycznie uzdolnionej.

 

 

Komentarze...