A brakło tak niewiele
access_time 2006-02-27 17:18:07
25 lutego na parkiecie hali w Zabrzu zmierzyły się drużyny KS MOSiR Zabrze i ZKS Unii Tarnów. Tarnowska drużyna nie sprostała gospodarzom i po wspaniałej walce przegrała jedną bramką.
Unia nadal walczy o jak najlepsze miejsce w tabeli. Tymczasem rywale choć z wielkimi ambicjami, to w tym sezonie na 18 spotkań wygrali tylko  8. Poprzednia walka pomiędzy tymi drużynami, zakończyła się zwycięstwem na własnym parkiecie szczypiornistów Unii Tarnów, wynikiem 29:25.

Tym razem zawodnikom z Tarnowa niewiele brakło do szczęścia. W końcówce robili chyba wszystko aby wygrać i ten mecz. W całym spotkaniu bardzo dobrze zaprezentował się Paweł Bieś, zawodnik, który w tym sezonie jest 4. na liście strzelców. Reszta zawodników niestety nie dostosowała się poziomem do swojego kolegi. Brakło drugiego tak skutecznego gracza w naszym zespole.
Gospodarze natomiast wyszli w dość okrojonym składzie. Najlepszym zawodnikiem tego dnia okazał się Arkadiusz Kowalski, który dla swojej drużyny rzucił 10 bramek.

Unia nadal pozostaje na 4 miejscu w tabeli. Niestety z powodu tej porażki nie udało się odrobić ani jednego punktu do pauzującej w tej kolejce Vive II Kielce. Odskoczyla natomiast drużyna z Mielca, która wysoko pokonała na wyjeździe AZS Lublin. Na szczęście powinęła się noga trzeciemu KS Viret Zawiercie, który nie sprostał szczypiornistom z Sandomierza.

%%br%%mat
Komentarze...