Unia Tarnów - Puszcza Niepołomice
access_time 2006-09-27 22:49:13
Jaskółki znowu nie zawiodły kibiców - zdobyły trzy bramki, jakże cenne w drodze do trzeciej ligi. Mecz obfitkował w wiele zaskakujących sytuacji często niezgodnych z grą fair-play.
Już w pierwszej połowie meczu piłkarze Unii Tarnów uzyskali prowadzenie w 22 minucie, po strzale Wacława Macioska. Wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. Dopiero wprowadzony w drugiej połowie meczu Krzysztof Palej podwyższył stan na 2:0, co sprawiło brutalniejszą i nerwową grę gości. W 85 minucie bramkarz Puszczy - Kwedyczenko, został usunięty za niesportowe zachowanie wobec chłopca podającego piłki. W doliczonym czasie gry (90+4) zmianę bramkarza wykorzystał Roger Radliński ustalając wynik na 3:0 dla tarnowskiej drużyny. Również trener zespołu Unii otrzymał żółtą kartkę i dalszą część meczu oglądał z trybun.

Unia: Lisak - D. Bartkowski (22 Pawlak), Ł. Bartkowski, Wstępnik, Maciosek - Żaba (66 Palej), Radliński, Kazik, Konieczny (53 Bibro) - Witek, Chrobak (80 Fryś).
Puszcza: Kwedyczenko - Orzechowski, Kostera, Rosiek - Trybuch (46 Woniakowski), Nowak (69 Jaworski, 86 Dąbroś), Bernas, Kusia, Czaja - Wołczyk, Wiącek.