Unia Tarnów – BKS Bochnia
access_time 2006-08-12 23:19:32
Dzisiaj rozegrano mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Unia Tarnów i BKS Bochnia. Po zaciętej walce nasi zawodnicy zwyciężyli 2:0. Zobacz zdjęcia z meczu!

W składzie Unii wystąpili: P. Kasprzyk - D. Bartkowski, Sobyra, Pawlak (61 zastapił go Palej) - Kazik (75 zmienił Ł. Bartkowski), Radliński, Bibro (71 zmienił Fryś), Wstępnik, Maciosek - Chrobak (67 Konieczny), Witek.
Drużynę BKS Bochnia reprezentowali: Piątek - Serafin, Piotr Kasprzyk, Bienias - Cygan (71 wszedł Stokłosa), Rachwalski, Wełna (27 zastąpił Kupiec), Nizioł, D. Nowak (80 grał Sz. Kasprzyk) - Krzywda, Skirło.

W 9 minucie spotkania reprezentant Unii Tarnów – Chrobak po pięknej główce uzyskał prowadzenie dla naszej drużyny. Wynik podwyższył i w konsekwencji ustalił w 23 minucie pierwszej połowy meczu – Kazik.