Pierwsza "JASKÓŁKA" na sezon 2007 już jest!
access_time 2006-11-02 08:35:45
Rune Holta uzgodnił warunki kontraktu z zespołem Unii Tarnów. Podpisanie stosownych dokumentów z Norwegiem nastąpi w ciągu najbliższych kilku tygodni podczas specjalnego spotkania dla sponsorów i przyjaciół tarnowskiego żużla.
W dniu wczorajszym (wtorek) w godzinach wieczornych odbyło się spotkanie, na którym uzgodniono warunki występów w Tarnowie w nadchodzącym sezonie Norwega z polskim obywatelstwem - Rune Holty. W spotkaniu uczestniczył Prezes Unii Tarnów ŻSSA - Grzegorz Tyniec, Dyrektor ds. Sportowych - Szczepan Bukowski a także Prezes Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A.- Jarosław Żołędowski oraz Wiceprezes Jednostki Ratownictwa Chemicznego - Andrzej Prymuszewski.

Ponieważ Rune Holta już wcześniej miał zaplanowane wakacje w listopadzie, podpisanie kontraktów z podstawowymi zawodnikami Unii Tarnów nastąpi prawdopodobnie na początku grudnia.

Informacja za www.unia.tarnow.pl

Wygląda na to, że nie jest to ostatnia niespodzianka tego okresu transferowego. Miejmy nadzieję, że w tym roku tarnowianie nadal będą się liczyli w lidze polskiej i pokażą na co stać Unię. W końcu nikt nie powiedział, że powinniśmy poprzestać na dwóch tytułach DMP.
Komentarze...