Stypendia prezydenckie przyznane
access_time 2006-11-09 15:30:57
74 uczniów tarnowskich szkół otrzyma stypendia od Prezydenta Tarnowa. Każdy dostanie po 2 tysiące złotych (przed opodatkowaniem). Wręczenie nagród nastąpi jak zwykle w styczniu przed feriami zimowymi.
Wniosków o stypendium było ponad 150. Komisja przyznała nagrody za szczególne osiągnięcia naukowe, wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz środowiska lokalnego i za wysokie wyniki sportowe. Tarnowskie stypednia wręczane są od trzech lat. Zazwyczaj laureaci kupują za nie sprzęt sportowy, drogie książki i sprzęt komputerowy.


Lista uczniów którzy dostaną stypendia za szczególne osiągnięcia naukowe w roku szkolnym 2005/2006
1. Maciej Grabiec - Szkoła Podstawowa Nr 15 w Tarnowie.
2. Karol Gawelowicz - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
3. Aleksander Duda - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
4. Michał Marek - Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO Nr 2 w Tarnowie.
5. Michał Witek - Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
6. Katarzyna Ptak - Gimnazjum Nr 11 w Tarnowie.
7. Katarzyna Chwał - Gimnazjum Dwujęzycznego w ZSO Nr 2 w Tarnowie.
8. Agnieszka Banaś - Gimnazjum Dwujęzycznego w ZSO Nr 2 w Tarnowie.
9. Michał Jarmuła - Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie.
10. Jakub Jarmuła - Gimnazjum Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Tarnowie.
11. Marta Modrzyńska - Gimnazjum Nr 4 w Tarnowie.
12. Jacek Gwóźdź - Gimnazjum Nr 4 w Tarnowie.
13. Jacek Wardzała - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
14. Ewa Gadziała - III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.
15. Monika Asztabska - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
16. Piotr Płonka - Gimnazjum Nr 4 w Tarnowie.
17. Magdalena Terlecka - Gimnazjum Dwujęzyczne w ZSO Nr 2 w Tarnowie.
18. Anna Kiełbasa - I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
19. Kamila Płaczek - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
20. Mateusz Nowak - Gimnazjum Nr 9 w ZSSportowych w Tarnowie.
21. Dominik Jeleń - Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Tarnowie.
22. Edyta Słomka - Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie.
23. Karolina Walaszek -- uczennica Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
24. Michał Walaszek - Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
25. Damian Jurusik - Gimnazjum Nr 1 w Tarnowie.
26. Agata Janosz - Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
27. Łukasz Skórka - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
28. Eugeniusz Plesowki - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
29. Marlena Piątek - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
30. Dominik Mazur - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
31. Mateusz Ćwik - III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie
32. Krzysztof Kisiel - Gimnazjum Nr 4 w Tarnowie


Lista uczniów którzy dostaną stypendia za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz środowiska lokalnego
1. Jakub Kozioł - Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie.
2. Dominika Szura -- Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.


Lista uczniów, którzy dostaną stypendia za wysokie wyniki sportowe w roku szkolnym 2005/06
1. Szepielak Agnieszka - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
2. Gądek Paweł - Gimnazjum nr 6 w Tarnowie.
3. Kupiec Katarzyna - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie
4. Dobrzański Tomasz - Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1 w Tarnowie.
5. Kalita Maciej - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie
6. Kluza Jakub - II LO w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Tarnowie
7. Krakowiecka Kinga - VI Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
8. Brukiewicz Aneta - I Liceum Profilowanego w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 1 w Tarnowie.
9. Derus Michał - Gimnazjum Nr 4 w Tarnowie.
10. Janiga Adam - Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowie.
11. Wajs Małgorzata - Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnowie.
12. Karaśkiewicz Olga - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Tarnowie.
13. Kapustka Mateusz - Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie.
14. Piotrowska Kaja - Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
15. Rajska Katarzyna - Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
16. Baran Marcin - Szkoła Podstawowa Nr 5 w Tarnowie.
17. Rejkowicz Jolanta - I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
18. Bryl Patrycja - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Tarnowie.
19. Łątka Izabella - Szkoła Podstawowa Nr 18 w Tarnowie
20. Trojanowska Anna -. Gimnazjum Nr 6 w Tarnowie.
21. Tapa Kinga - I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
22. Adamska Joanna - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
23. Kowalczyk Konstancja - Zespół Szkół Muzycznych w Tarnowie.
24. Boksa Patrycja - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
25. Wajda Agnieszka - Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.
26. Soprych Katarzyna - V Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
27. Musiał Aleksandra - I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
28. Harańczyk Dawid -- Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych Nr 2 w Tarnowie.
29. Wojna Barbara -- I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
30. Wojna Joanna - Gimnazjum Nr 2 w Tarnowie.
31. Ciuruś Piotr - Gimnazjum Nr 10 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie.
32. Bacik Paweł - I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
33. Piska Mateusz - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie.
34. Uriasz Kamil - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie.
35. Batorski Michał - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie.
36. Dawiec Dawid - Zespół Szkół Technicznych w Tarnowie
37. Pociecha Jakub - III Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie.
38. Wardzała Małgorzata - VII Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie.
39. Głąb Weronika - Zespołu Szkół Sportowych w Tarnowie.
40. Sak Agnieszka - Zespół Szkół Sportowych w Tarnowie.

%%br%%
Komentarze...