Zwycięstwo Jaskółek w meczu z Sandecją II
access_time 2007-08-18 23:03:53
W spotkaniu Unii Tarnów z rezerwami Sandecji Nowy Sącz lepsi okazali się tarnowianie. Gospodarze od początku ruszyli do ataku. Efektem był gol Piotra Drozdowicza w 28 min.
Bliski podwyższenia był Albert Asseh. Na początku drugiej połowy znakomitej szansy nie wykorzystał Drozdowicz. Niewykorzystane okazje się zemściły na gospodarzach. Goście przeprowadzali kontry, po jednej w nich w 67 min. wyrównał Rysiewicz.

Remis byłby stratą dwóch punktów dla gospodarzy, dlatego podjęli walkę do końca. Zwycięski gol padł w przedostatniej minucie. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Popiela, dla którego był to już 3 gol w tym sezonie. Po raz kolejny zdobyty w końcówce meczu i decydujący o wygranej.

Również o 11:00 swój mecz rozgrywali młodzi piłkarze Unii. Zainaugurowali rozgrywki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych. Unia przegrała z Dalinem Myślenice 2-3. Bramki dla Unii zdobyli: Bielak i Ligara.

UNIA TARNÓW - SANDECJA II NOWY SĄCZ 2 - 1 (1 - 0)

Bramki: 1-0 Drozdowicz 28, 1-1 Rysiewicz 67, 2-1 Ł. Popiela 89.

Unia: Lisak - Węgrzyn (76 Marciniec), Pawlak, Sobyra, Niewola - Kazik, D. Popiela (76 D. Bartkowski), Ł. Popiela, Maciosek - Asseh (71 Żaba), Drozdowicz (66 Radliński).
Sandecja II: Zwoliński - Wójcik, Cięciwa, Herlinger, Rusin - Peciak, Krupa (46 Rysiewicz), Owsianka, Hałgas, Jeńczyk (46 Nowak) - Nieć.

Sędziował: Sebastian Krasny z Krakowa
Żółte kartki: Hałgas, Krupa, Owsianka, Peciak.
Czerwona kartka: Hałgas (88 - druga żółta).