KIEDY KRÓLA BOLI ZĄB..ROZWIĄZANIE KONKURSU!
access_time 2008-04-03 13:57:17
Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie rozpoczęło bajkowy cykl teatralny. Tym razem propozycją jest sztuka pt. „Kiedy Króla boli ząb” w reżyserii Arkadiusza Klucznika w wykonaniu Teatru Lalek „Rabcio” z Rabki Zdroju. 4 dwuosobowe zaproszenia rozlosowane!

„….Bo kiedy króla boli ząb...” Cały dwór staje na głowie, cały kraj staje na głowie, cały świat….Królowa nie może znaleźć sobie miejsca, kucharz zamknięty jest do więzienia, a ochmistrzyni „…od pierwszego odchodzi!...” W dodatku szykuje się wojna bo król obraził króla – teścia! Co więc trzeba zrobić? Przywieźć dentystę, który raz – dwa…I będzie można robić przyjęcie z ciasteczkami z orzeszków. Ale to nie takie łatwe! Jeszcze trzeba przekonać króla, żeby pozwolił sobie…Wszystko na szczęście kończy się dobrze, bo udało się wyleczyć królewski ząb!

Autorem tekstu jest Katarzyna Lengren. Scenograficznie oprawiła inscenizację Monika Polak – Luścińska, muzykę do piosenek skomponował Stanisław Syrewicz, a ich aranżacji podjął się Michał Kowalczyk. Wszystko związały układy choreograficzne pomysłu Katarzyny Aleksander – Kmieć.

Zapraszamy na zabawę dla dużych i małych. Zobaczcie jak potoczyła się historia królewskiego zęba!


Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie
6 kwietnia (niedziela) 2008 r. godz. 11:00, sala widowiskowa MCK


Bilety do nabycia w kasie MCK, informacja pod nr tel. 014/ 6334 621


UWAGA! KONKURS!

Dwuosobowe zaproszenia otrzymują:

-Elżbieta Maciejowska,
-Katarzyna Strzesak,
-Paweł Jajkowski,
-Maria Dubas.


Zaproszenia można odebrać w siedzibie firmy Integra, ul. Graniczna 8a w Tarnowie.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w zabawie!

Komentarze...