Informacje policyjne z ostatnich dni
access_time 2008-04-02 13:03:33
Informacje z ostatnich dwóch dni o przestępczości i wypadkach w Tarnowie i regionie.

W Skrzyszowie kierujący samochodem Mitsubishi, 27 latek jadąc w kierunku Tarnowa, w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z jadącym rowerem 70 letnim mieszkańcem Skrzyszowa. W wyniku wypadku rowerzysta doznał złamania kości podudzia i został przewieziony do szpitala.

W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Tarnowie, przy ul. Pszennej, nieznani sprawcy po uprzednim wyłamaniu drzwi wejściowych w budynku szkoły, weszli do środka, a następnie skradli 8 grzejników żeberkowych o wartości 1500 zł.

W Milówce, gm. Wojnicz, w przydrożnym rowie ujawniono zwłoki mężczyzny. W wyniku czynności identyfikacyjnych ustalono, że denatem jest 72 letni mieszkaniec Wielkiej Wsi. Oględziny wykluczyły wstępnie działanie osób trzecich. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji.

Sąd Rejonowy w Tarnowie zastosował 3 miesięczny areszt tymczasowy wobec 3 mieszkańców Tarnowa w wieku 18 – 22 lat, którzy 29 marca w pociągu relacji Kraków – Tarnów dokonali rozboju na mieszkańcu Wierzchosławic. Bijąc go po całym ciele usiłowali zabrać telefon komórkowy oraz srebrny łańcuszek. Interwencja konduktorki doprowadziła do zatrzymania sprawców na dworcu w Tarnowie.

Policjanci KP Tarnów Centrum zatrzymali 24 letniego Andrzeja W., tarnowianina bez stałego miejsca zamieszkania, który 5 marca br w Tarnowie na ul. Mostowej działając z dwoma nieustalonymi mężczyznami, używając noża napadł 32 letnią tarnowiankę, po czym skradł na jej szkodę telefon komórkowy wartości 250 zł. Na wniosek prokuratora Sąd w Tarnowie aresztował go na okres 3 miesięcy.

Komentarze...