Agata Mróz-Olszewska urodziła córeczkę
access_time 2008-04-05 12:48:16
Słynna siatkarka, Agata Mróz-Olszewska urodziła córeczkę.

W piątek przed południem Agata Mróz-Olszewska urodziła córeczkę. - Córeczka otrzyma na imię Liliana. Waży 2,080 kg i mierzy 47 cm - powiedział szczęśliwy ojciec.

Dwukrotna mistrzyni Europy, która zakończyła rok temu karierę z powodu choroby, czeka właśnie na przeszczep szpiku kostnego.

Agata Mróz-Olszewska grała w Tarnovii, WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski, BKS Stal Bielsko-Biała i Grupo 2002 Murcja. Z tym ostatnim zespołem zdobyła w marcu 2007 roku Puchar Top Teams. Wywalczyła też mistrzostwo Hiszpanii. Razem z nią w klubie z Murcji grała Małgorzata Glinka. Z BKS Stal zdobyła mistrzostwo i Puchar Polski.


Zbiórka na rzecz Agaty Mróz

Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” działający przy I Liceum Ogólnokształcącym organizuje w czasie niedzielnego meczu żużlowego z zespołem z Zielonej Góry zbiórkę pieniędzy na rzecz siatkarki Agaty Mróz, dwukrotnej mistrzyni Europy (2003, 2005). Ze względu na zły stan zdrowia zawodniczka została zmuszona przerwać karierę sportową. Pieniądze zebrane podczas niedzielnego meczu zostaną przekazane Agacie Mróz na leczenie.Źródło:www.tvn24.pl

Komentarze...