Wnioski o medale
access_time 2008-04-10 08:18:48
Prezydent Miasta Tarnowa informuje o możliwości dokonywania zgłoszeń par małżeńskich – obchodzących w 2008 roku jubileusz 50 – lecia pożycia małżeńskiego – do odznaczenia przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medalami Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Zgłoszenia o nadanie Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie należy dokonać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tarnowie przy ul. Gumniska 30 osobiście, pisemnie, telefonicznie lub drogą e-mailową. Zgłoszenia mogą dokonywać same osoby zainteresowane, jak również członkowie najbliższej rodziny.

Medal Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręcza osobie odznaczonej Prezydent Miasta Tarnowa, w ciągu sześciu miesięcy od daty podjęcia przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej postanowienia o jego nadaniu. Wniosek o nadanie Medalu Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie jest bezpłatny.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat zasad przyznawania Medali Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie można uzyskać w Urzędzie Stanu Cywilnego w Tarnowie lub pod numerem telefonu: (014) 688-90-85 i (014) 688-90-86, drogą elektroniczną : usc@umt.tarnow.pl, a także na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miasta Tarnowa www.tarnow.pl (w zakładce Biuletyn Informacji Publicznej).

Komentarze...