Alkohol we krwii i kradzież w szpitalu
access_time 2008-07-10 16:50:34
W Tarnowie na placu Kazimierza policjanci z komisariatu Tarnów Centrum zatrzymali kierującą samochodem m-ki Peugeot, 44 letnią mieszkankę Tarnowa, która jak wykazało badanie prowadziła samochód mając promil alkoholu we krwi. Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.
Na jednym z oddziałów tarnowskiego szpitala doszło do kradzieży. Nieznany sprawca wykorzystał nieuwagę pokrzywdzonego 39 letniego mieszkańca miejscowości Uszew i z szafki przy łóżku ukradł telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 41 zł. Łączna suma strat wyniosła 200 zł. W wyniku działań podjętych przez policjantów z komisariatu Centrum, sprawca został ustalony i zatrzymany. 17 letni tarnowianin trafił do policyjnego aresztu, skradzione mienie zaś w całości wróciło do właściciela.

W miejscowości Ładna z terenu prywatnej działki, nieznany sprawca dokonał wycięcia i kradzieży 17 sztuk brzóz oraz dębu, o wartości 1250 zł na szkodę 45 letniego mieszkańca Woli Rzędzińskiej.
Komentarze...