Sparingowe przygotowania Unii Tarnów...
access_time 2008-07-21 23:28:33
Już w najbliższy wtorek piłkarze Unii Tarnów przygotowujący się do nowego sezonu zmierzą się na własnym stadionie z zespołem BKS Bochnia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17. W sobotnim meczu z Izolatorem Boguchwała "Jaskółki" przegrały jedną bramką.

UNIA TARNÓW - Izolator Boguchwała 1-2

Bramki: 0-1 26' Sebastian Brocki, 0-2 45' Tomasz Płonka 1-2 56' S.Hajduk (z rzutu karnego, faulowany R.Witek)

UNIA (I połowa): Ł.Lisak - P.Drozdowicz, T.Sobyra, Ł.Bartkowski D.Goliński - P.Marciniec, M.Niewola P.Konieczny T.Rodak - Adam Płuciennik, J.Pacura

UNIA (II połowa): Ł.Lisak - P.Drozdowicz (70 M.Niewola), D.Bartkowski, P.Kafel, K.Pawlak - R.Radliński, T.Szczytyński, Ł.Kazik, R.Witek - J.Ocłoń, S.Hajduk

Sędziował: Paweł Płoskonka
Widzów: 60

Pierwsze spotkanie sparingowe Jaskółek rozegrane na własnym stadionie miało dwa oblicza. Na boisku zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie szansę gry dostali wszyscy zawodnicy. Jaskółki przystąpiły do tego pojedynku bez kilku zawodników którzy z powodu kontuzji nie mogli pojawić się dziś na murawie Stadionu Miejskiego. Na boisku nie pojawili się dziś: M.Maj, W.Maciosek, A.Kavci, K.Fryś, A.Wstępnik, P.Węgrzyn, M.Lądwik, P.Jankowski. Kibice którzy przybyli na dzisiejsze spotkanie mieli okazję za to zobaczyć nowego - testowanego zawodnika którym jest 24-letni pomocnik Adam Płuciennik (18 bramek, Oskar Przysucha).