"Anioły i demony" w Kinie Millennium
access_time 2009-05-15 12:59:38
Już dzisiaj w Kinie Millennium premiera filmu "Anioły i demony", ekranizacji powieści autora słynnego "Kodu Da Vinci". Film będzie wyświetlany do 29 maja.

Robert Langdon, wykładowca na Harvardzie, znawca symboli, zostaje pilnie wezwany do położonego koło Genewy centrum badań jądrowych. Jego zadaniem jest zidentyfikowanie zagadkowego wzoru wypalonego na ciele zamordowanego fizyka. Langdon ze zdumieniem stwierdza, że jest to symbol tajemnego bractwa iluminatów - potężnej, aczkolwiek nieistniejącej od 400 lat organizacji walczącej z Kościołem, do której należały najświetniejsze umysły Europy, jak choćby Galileusz.

Twórcy fenomenalnego “Kodu Da Vinci” /The Da Vinci Code/ powracają tym razem na ekrany kin z nową, długo oczekiwaną produkcją “Anioły i demony” /Angels & Demons/, nakręconą na podstawie bestsellerowej powieści Dana Browna pod tym samym tytułem. Widzowie ponownie zobaczą na ekranie Toma Hanksa w roli światowej sławy historyka i badacza symboli - profesora uniwersytetu Harvarda Roberta Langdona. Profesor i tym razem odkryje tropy prowadzące do stowarzyszenia o wielowiekowej tradycji, które w realizacji swoich celów nie cofnie się przed niczym, nawet morderstwem. Obraz powstał przy udziale takich znakomitości świata filmu jak reżyser Ron Howard oraz producenci Brian Grazer, Ron Howard i John Calley. Autorami scenariusza są David Koepp i Akiva Goldsman.

"Anioły i demony"

obsada: Tom Hanks, Ayelet Zurer, Ewan McGregor, Stellan Skarsgård, David Pasquesi, Cosimo Fusco, Allen Dula
reżyseria: Ron Howard
scenariusz: Akiva Goldsman, David Koepp
zdjęcia: Salvatore Totino
muzyka: Hans Zimmer
szczegóły: dramat/kryminał/thriller, USA, 2009, 140 min

KINO MILLENNIUM: 15.05.2009 – 29.05.2009

Szczegóły dotyczące seansów można jak zawsze znaleźć m.in. w naszym REPERTUARZE.

Komentarze...