Zmiana rozkładu jazdy linii 14 oraz 31
access_time 2009-05-15 14:21:23
Od 18 maja nastąpi zmiana w rozkładzie jazdy na liniach 14 oraz 31. Jak informuje Zarząd Komunikacji Miejskiej zmiany w rozkładach spowodowane są częściową modyfikacją przebiegu tras.

Linia nr 14 Zmiana trasy dotyczy kursów wykonywanych z ul. Goldhammera w kierunku Os. Zbylitowska Góra. Od dnia 18 maja b.r. wszystkie kursy z ul. Goldhammera będą wykonywane ulicami Słoneczną i Starodąbrowską do ulicy Mickiewicza, dalsza trasa nie ulega zmianie. Zmiana trasy spowoduje, że autobusy linii nr 14 będą dodatkowo zatrzymywać się na przystankach: Słoneczna-Fatimskiej oraz Starodąbrowska-szpital.

Czasy odjazdów z początkowych przystanków nie ulegają zmianie.

Zmiana trasy umożliwi bezpośrednie połączenie z Mościcami, w szczególności z cmentarzem w Mościcach, mieszkańcom Tarnowa korzystającym z przystanków Słoneczna-Fatimskiej oraz Starodąbrowska-szpital.

Linia nr 31 Zmiana trasy dotyczy przejazdu autobusu przez osiedle pod Góra Św. Marcina. Od dnia 18 maja b.r. autobus linii nr 31 nie będzie kursował ulicą Tuwima. Przejazd w obydwu kierunkach będzie odbywał się ulicami: Zamkową, Zuchów, Zgody, Podzamcze i dalej Al. Tarnowskich do przystanku pod Góra Św. Marcina. Nowe przystanki pojawią się przy ulicach Zamkowej, Zuchów i Podzamcze.

Zmiana trasy linii 31 oraz lokalizacja nowych przystanków ma poprawić dostępność komunikacji miejskiej poprzez skrócenie drogi dojścia do przystanków dla większości mieszkańców osiedla pod Góra Św. Marcina.


Info: Zarząd Komunikacji Miejskiej w Tarnowie - www.zkm.tarnow.pl

Komentarze...