Tarnowski Policjant uhonorowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji
access_time 2009-05-22 13:37:23
Młodszy aspirant Łukasz Czeluśniak z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Tarnów Centrum jako jedyny policjant w powiecie tarnowskim został uhonorowany przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nagrodą pieniężną.

Nagroda jest przyznawana policjantom, którzy wyróżniają się w służbie i wzorowo wykonują swoje obowiązki. Nagrodę podczas narady kierownictwa KMP Tarnów wręczył Komendant Miejski insp. Zbigniew Ostrowski. Podkreślił on, że osoby które oddają serce, zaangażowanie i profesjonalizm w służbie są silą i przyszłością formacji policyjnej. Trzeba dostrzegać takich ludzi i ich doceniać.

Pan Łukasz w Policji pracuje od 10 lat, prywatnie jest szczęśliwym mężem i tatą i 6 letniego Szymka. Nie ukrywa, że rodzina jest dla niego ogromną radością i daje mu wsparcie potrzebne w codziennej, trudnej pracy. Najchętniej wypoczywa właśnie z nią podczas górskich wędrówek. To, że został policjantem nie jest przypadkiem, od dawna myślał o służbie właśnie w tej formacji.


Info i zdjęcie: KMP Tarnów

Komentarze...