Przegląd prasy
access_time 2009-10-28 15:42:52
Przegląd prasy loklanej - o czym pisze Temi, Dziennik Polski oraz Gazeta Krakowska.


TEMI 28.10.2009

W okładkowym artykule w tym tygodniu, Temi pisze o rosnącej popularności sportów walki w Tarnowie. Tarnowianie coraz częściej próbują swoich sił w technikach samoobrony, niezależnie od wieku. W artykule "Walczący Tarnów" znajdziemy m.in. wywiady i rozmowy z uczestnikami różnego rodzaju treningów.
Sprawa jednego z nauczycieli I LO prawdopodobnie będzie miała dalszy ciąg. W tygodniku znajdziemy informację o nowych faktach w tej sprawie i co one mogą zmienić w dalszym rozstrzyganiu sporu, między nauczycielem a Urzędem Miasta.
W bieżącym numerze TEMI wiele innych informacji: tarnowskie przygotowania do zimy, bieżąca sytuacja na tarnowskim rynku nieruchomości, sprawa tarnowskiego amfiteatru.

Gazeta Krakowska 28.10.2009

W dzisiejszej Krakowskiej czytamy o pomyśle Urzędu Miasta Tarnowa na oflagowanie samochodów taksówkarzy i mieszkańców miasta. Tarnów jest pierwszym miastem w kraju, które ufunduje flagi narodowe. Biało-czerwone flagi odebrali już m.in tarnowscy taksówkarze. W okresie Dnia Niepodległości w Tarnowie i regionie ma zrobić się naprawdę biało-czerwono.

Dziennik Polski 28.10.2009

W Dzienniku Polskim m.in. o śmiertelnym przypadku sepsy w szpitalu im. E. Szczeklika - zmarło dziecko, które w środę w ubiegłym tygodniu zostało przyjęte do placówki. W ciągu kilku godzin stan dziecka zaczął być krytyczny. Sepsa działając w bardzo szybkim czasie nie pozwoliła lekarzom uratować małego pacjenta.
W dzisiejszym wydaniu Dziennika również o pomocy zwalnianym pracownikom Zakładów Mechanicznych, której udziela miasto. Prezydent obiecał, że pomoże w zmniejszeniu zadłużenia zakładów oraz bezpośrednio pracownikom, którzy zostali zwolnieni.

Komentarze...