Pomóż tarnowskim trojaczkom
access_time 2010-12-10 14:55:07
Jedna z tarnowskich Rodzin, a konkretnie Rodzice trojaczków, proszą o pomoc. Liczymy na Wasze wsparcie. Mamy także nadzieję, że pozostałe tarnowskie redakcje włączą się w rozpropagowanie tej informacji.


Olga, Iga i Borys przyszli na świat 18 sierpnia. Dzieci urodziły się przedwcześnie. Będąc w szpitalu, najpierw na oddziale intensywnej opieki neonatologicznej, by później trafić na oddział patologii noworodka, dzień po dniu nabierały sił. Po trwającej trzy tygodnie walce z problemami zdrowotnymi wróciły do domu.

Dla nas trojaczki są ogromnym szczęściem i darem od Boga. Już w trakcie ciąży, z pierwszymi informacjami o ich przyszłych narodzinach, własnymi siłami przygotowywaliśmy się do ich przyjścia na świat. Kompletowaliśmy niezbędne rzeczy potrzebne na ich pierwsze miesiące życia. Ich zakup pochłonął całe nasze oszczędności. Jesteśmy odpowiedzialnymi rodzicami i pragniemy zapewnić naszym dzieciom wszystko, czego potrzebują.

Bycie rodzicami jest wyzwaniem, bycie rodzicami trojaczków jest wyzwaniem każdego dnia. Ma ono przede wszystkim wymiar finansowy i organizacyjny. Naszymi dziećmi opiekujemy się samodzielnie, we dwoje, wspólnymi siłami. Codziennie patrzymy jak z rosnącymi dziećmi rosną ich potrzeby. Poza niezbędnymi środkami higieny dużym wydatkiem jest zakup potrzebnych lekarstw i szczepionek.

Paulina i Krzysztof Sikorowie

Wsparcie finansowe można przekazywać na konto:

19 1140 2017 0000 4302 0733 6078
(Multibank)

Komentarze...