Kabaretowy freestyle z Ad Hoc (KONKURS)
access_time 2013-10-01 13:15:41
W piątek, 4 października, zapraszamy do Piwnic TCK na pierwszy w tym sezonie artystycznym Wieczór Komedii Improwizowanej z udziałem Grupy Ad Hoc, którą tworzą kabareciarze z takich formacji jak: Puk, Ucho, Chwilowo Kaloryfer, Sam.
Wieczór Komedii Improwizowanej: Grupa AD HOC Miejsce: TCK - Rynek 5 Termin: piątek, 4 października o godz. 19:00 Cena biletu: w przedsprzedaży w cenie 15 zł i w dniu koncertu 20 zł do nabycia w Biurze Obsługi TCK Rynek 5. Grupa AD HOC powstała w 2008 roku z inicjatywy Kabaretu PUK, który skrzyknął kilkoro znajomych kabareciarzy i zaraził ich pomysłem na wspólne improwizowanie. Od tamtej pory konsekwentnie i z nieustającym zapałem niosą kaganek improwizacji przez polskie sceny kabaretowe. Organizowane przez nich Wieczory Komedii Improwizowanej to mieszanka improwizowanych scenek, gier, etiud, wierszy i piosenek, które powstają na bieżąco, w oparciu o określone wcześniej zasady i przy dużym udziale publiczności. Ich występy nie mogą się obyć bez aktywnie współdziałającej widowni, której bez oporów oddają prawo do decydowania o tym co, gdzie, z kim, dlaczego i pod jakim tytułem ma się dziać na scenie. Im większa wyobraźnia widza, tym większe wyzwanie dla nich i ciekawszy efekt. Żaden kabareciarz nie tworzył jeszcze wiersza do wymyślonego przez Ciebie tytułu ani nie odgrywał na scenie dnia z Twojego życia? Chciałbyś zobaczyć etiudę w mrowisku albo skecz po chińsku? A może chcesz, by ktoś wymyślił na poczekaniu piosenkę o  Twojej cioci z Andrychowa? Przyjdź na występ AD HOC, a Twoje życzenia mogą się spełnić! Zaletami takich występów są: -niepowtarzalność - widz ma świadomość unikalności występu - nie jest możliwe powtórzenie go po raz drugi; -energetyczność - improwizacja jest bardzo żywą dziedziną kabaretową, zarówno dla kabareciarzy jak i widzów; -interaktywność - widownia podając sugestie decyduje na jaki temat ma być scena, kto ma w niej wystąpić etc.
Dla czytelników portalu Tarnow.net.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na występ Ad hoc, który odbędzie się w piątek, 4 października o godz. 19:00 w Piwnicach TCK. Każdy, kto prześle na adres konkurs@tarnow.net.pl w terminie do piątku, 4 października do godz. 12:00, swoje imię i nazwisko oraz nr tel. i adres e-mail weźmie udział w losowaniu wejściówek. W temacie wiadomości należy wpisać: "Ad hoc" Zwycięzca: Robert K. Gratulujemy!
Komentarze...